Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Prowadzimy szkolenia dla przedsiębiorstw oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasze bogate doświadczenie, dostosowanie formy pracy do potrzeb uczestników szkoleń, nowoczesne techniki i skuteczne metody dydaktyczne są gwarancją wysokiej jakości.

Celem naszego szkolenia jest doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw w zakresie języków obcych.

Oferujemy cykl szkoleń, które pozwolą na rozwój bazy umiejętności pracowników, wyposażając ich w umiejętności radzenia sobie w sytuacji zmian społeczno-gospodarczych oraz zwiększając tym samym konkurencyjność przedsiębiorstw. 

Nasza oferta szkoleniowa zawiera wiele opcji programowych i form szkolenia. Na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb szkoleniowych oraz oceny kompetencji językowej słuchaczy, zaproponujemy Państwu formę i program szkolenia najbardziej odpowiedni dla osiągnięcia zamierzonych celów nauki w danej grupie.

W ramach naszej oferty otrzymują Państwo również pakiet, który obejmuje opracowanie projektu szkolenia (przeprowadzenie indywidualnych konsultacji, testów kwalifikacyjnych analizy potrzeb, opracowanie programu szkolenia i dobranie odpowiednich materiałów szkoleniowych).

Częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie. Cena uzależniona jest od rodzaju i długości trwania kursu oraz od częstotliwości spotkań. W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt.

Potrzebujesz szkolenia dla swojej firmy?

Zapisz się!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENGLINK z siedzibą przy ul. Bankowej 4, 05-600 Grójec, NIP 7971785622 dla celów związanych z działalnością polegającą na prowadzeniu kursów języków obcych. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.