OFERTA

   Szkoła Języków Obcych „ENGLINK“ jest instytucją szkoleniową działającą na rynku od 1995 roku. Oferujemy szkolenia w zakresie języków obcych dla wszystkich grup wiekowych o różnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy szkolenia dla przedsiębiorstw oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasze bogate doświadczenie, dostosowanie formy pracy do potrzeb uczestników szkoleń, nowoczesne techniki i skuteczne metody dydaktyczne są gwarancją jakości.

Celem naszego szkolenia jest doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw w zakresie języków obcych. Jest to czynnik niezbędny do poprawy konkurencyjności na rynku w kontekście wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Oferujemy cykl szkoleń, które pozwolą na rozwój bazy umiejętności oraz potencjału adaptacyjnego kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw, wyposażając ich w umiejętności radzenia sobie w sytuacji zmian społeczno-gospodarczych oraz zwiększając tym samym konkurencyjność przedsiębiorstw.

Chcemy aby szkolenia były organizowane w sposób jaki Państwo oczekują i potrzebują. Nie zapominamy również o tym, iż nauka powinna być źródłem satysfakcji dla słuchaczy, realizacją ich osobistych celów i ambicji.

Nasza oferta szkoleniowa zawiera wiele opcji programowych i form szkolenia. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia - na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb szkoleniowych oraz oceny kompetencji językowej słuchaczy - zaproponujemy Państwu dla poszczególnych grup formę i program szkolenia najbardziej odpowiedni dla osiągnięcia zamierzonych celów nauki.

Prosimy o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty szkoleń.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Menu

Oferta
Rodzaje Kursów
Formy Szkolenia
Pakiet Szkoleniowy
Informacje dla Koordynatorów
Szkolenia w Anglii
Poziomy Biegłości Językowej
Skierowanie na Kurs
 

ENGLINK © 2007