RODZAJE KURSÓW

 RODZAJ KURSU

 OPIS

 

GENERAL ENGLISH


Kursy doskonalące umiejętności płynnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim; rozwijające ogólną znajomości języka angielskiego w zakresie wszystkich podstawowych umiejętności językowych (mówienie, rozumienie, czytanie i pisanie) ze szczególnym naciskiem na mówienie.
 

 


GENERAL ENGLISH PLUS

 
Specjalna formuła kursu doskonale łączy ogólny rozwój wszystkich umiejętności językowych z możliwością przyswojenia słownictwa specjalistycznego z wybranej dziedziny Business English. Ramowy program kursu wzbogacony jest o dodatkowe bloki tematyczne takie jak: finanse, księgowość, język biurowy, język rozmów telefonicznych, język podróży, spotkań i dyskusji.

 

 

BUSINESS ENGLISH

 
Celem szkolenia jest rozwój umiejętności wypowiadania się na ogólne tematy biznesowe w sposób płynny i poprawny gramatycznie, właściwy dla określonego ogólnego poziomu kompetencji językowej oraz przyswojenie umiejętności biznesowych takich jak prowadzenie spotkań, prezentacji i negocjacji.
 

 

ENGLISH FOR
 TRAVEL AND WORK

 
Kurs stworzony został z myślą o osobach, które chciałyby opanować i utrwalić słownictwo niezbędne do skutecznego komunikowania się w czasie podróży i pobytu  za granicą. Kurs również dla tych, którzy planują wyjechać do pracy za granicą.
 

 


GRAMMAR REFRESHER

 
Celem szkolenia jest podniesienie poprawności wypowiedzi, zarówno ustnych, jak i pisemnych, odświeżenie i utrwalenie znajomości struktur gramatycznych poprzez praktyczne ćwiczenia komunikatywne pozwalające na poprawne użycie danej struktury gramatycznej.
 

 
KURS MATURALNY
„NOWA MATURA”

 

 
Kurs przygotowujący do nowej matury, prowadzony  przez doświadczonych egzaminatorów i weryfikatorów maturalnych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej
 

 
KURS EGZAMINACYJNY
(FCE, CAE)
 

 
Kurs przygotowujący do egzaminów FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate in Advanced English).
 

 

KURS DLA DZIECI

 
Kurs przygotowany specjalnie dla dzieci szkół podstawowych. Odpowiednio dobrane materiały dydaktyczne, pełne zaangażowanie nauczycieli prowadzących, przyjazna atmosfera oraz umiejętność rozbudzenia w najmłodszych słuchaczach zainteresowania nauką są gwarancją sukcesu
 


Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Menu

Oferta
Rodzaje Kursów
Kursy dla Dzieci
Szkolenia dla Firm
Kursy w Anglii
Cennik
Zniżki za kurs
Poziomy biegłości językowej
Galeria
 

ENGLINK © 2007