FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

  
Szkoła Języków Obcych ‘ENGLINK’ jest organizatorem i sponsorem Festiwalu Piosenki Angielskiej. Po raz pierwszy Festiwal odbył się w 2001 roku. Od samego początku cieszy się on ogromną popularnością. Podczas V Festiwalu Piosenki Angielskiej – Grójec 2006, wystąpiło około 140 wykonawców podzielonych na cztery kategorie wiekowe:
 
• dzieci z klas I – III
• uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych
• młodzież gimnazjalna
• młodzież szkół ponadpodstawowych.

   Festiwal jest jedynym w swoim rodzaju konkursem, na którym prezentuję się osoby, które oprócz odwagi, wspaniałych zdolności wokalnych pragną kontynuować tradycję śpiewania w języku angielskim. Konkurs trwa dwa dni i odbywa się w sali kinowej GOK (Grójecki Ośrodek Kultury) w Grójcu , mogącej pomieścić około 400 osób. Zainteresowanie co roku jest tak wielkie, że sala pęka w szwach przez cały okres trwania festiwalu. Każda edycja Festiwalu ma wyjątkową oprawę; dekoracje przedstawiające świat dzikiego zachodu, oprawa walentynkowa, czy też tajemnicza z elementami Helloween, to tylko niektóre z dotychczasowych scenerii festiwalu, nawiązujących do kultury państw anglojęzycznych.
   Sponsorami Festiwalu są również Starostwo Powiatowe w Grójcu i Burmistrz Gminy i Miasta Grójec.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Festiwalu Piosenki Angielskiej.
Karty zgłoszeń dostępne w Szkole Języków Obcych ‘ENGLINK’ (kontakt: Ada Pośnik, tel. 0601986199), na stronie internetowej www.englink.pl lub w GOK w Grójcu (ul. Piłsudskiego).

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Menu

Festiwal Piosenki Angielskiej
Galeria 

ENGLINK © 2007